Měsíc utekl jako voda a my jsme se setkali podruhé. Tentokrát v Rodinném a mateřském centru Vsetín. Nové prostory se všem velice líbily, na své si přišly hlavně děti.

 Přestože několik rodin z důvodu nemoci nedorazilo, nově mezi nás přibyla 2 miminka se svými nejbližšími. Než šikovní tatínci připravili promítací techniku, probrali jsme pár organizačních bodů z programu. Pak už nic nebránilo, abychom u čajíčku a napečených dobrot zasedli a vychutnali si  dokument Lidský rozměr 21. Myslím, že za všechny můžeme říct, že byl pro nás povzbuzením a výzvou zároveň.

Příspěvek Mgr.Kubišové se vzhledem k její hlasové indispozici musel přesunout na příští setkání. Zbývající čas byl vyplněn přátelským sdílením, aktivním sledováním dětského dovádění, krmením, přebalováním a nakonec úklidem. Loučení bylo velmi srdečné. Na další setkání v lednu, kdy k nám opět zavítá Bc.Katka Jiskrová a seznámí nás, jak bude s našimi dětmi pracovat, se už nyní moc těšíme.

 Všem přejeme pokojné Vánoce a v následujícím roce hodně zdraví, trpělivosti, lásky a radosti z našich jedinečných dětí. 

 

     DOWNŮV SYNDROM             OVEČKA, o.p.s.               DĚTI Z OVEČKY             NEJBLIŽŠÍ AKCE            KONTAKT              ÚVAHY, NÁZORY          NÁVŠTĚVNÍ KNIHA            

                                                                                       OVEČKA, o.p.s.2. setkání ve Vsetíně

 

 

 

 

 

 

  

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

      

739 324