Týden před  vánočními svátky - a opět je tu trh na českobudějovickém náměstí.

Každoročně zde paní Irenka Marušincová a paní Irenka Papírníková zaštiťují prodej rukodělných výrobků z dílen dobrovolníků, kteří  vyrábějí po čtyři neděle před Štědrým dnem věnce, šperky, závěsné ozdoby, mýdla a jiné krásné pozornosti, které pak prodávají za symbolické částky celý týden. Naleznete zde i výrobky našich dětí: letos dřevěné ovečky a mandelinky - děti je vyráběly na rehabilitačním pobytu v Chlumu u Třeboně.

Výtěžek dostane Ovečka, o.p.s. Na celé akci jsou zainteresován také studenti Česko-anglického gymnázia, pracují jako prodavači, střídají se po kratších časových úsecích. Dílny  letos proběhly v prostorách domu Apoštolské církve.

DĚKUJEME  tímto všem, kteří se na celé akci pomoci Ovečce podíleli, jejich ochota a pracovitost se vlastně nedají nijakým způsobem nahradit. Děkujeme jménem našich dětí !

 

     DOWNŮV SYNDROM              OVEČKA, o.p.s.                  DĚTI Z OVEČKY                 NEJBLIŽŠÍ AKCE               KONTAKT                 ÚVAHY, NÁZORY                NÁVŠTĚVNÍ KNIHA                KRONIKA