DOWNŮV SYNDROM             OVEČKA, o.p.s.               DĚTI Z OVEČKY             NEJBLIŽŠÍ AKCE            KONTAKT              ÚVAHY, NÁZORY          NÁVŠTĚVNÍ KNIHA            

                                                                                       OVEČKA, o.p.s.

4.setkání 27. února 2010

 

 

 

 

 

 

 

Setkání proběhlo opět v Rodinném a mateřském centru Sluníčko. Již podruhé se starší děti učily s Bc. K. Jiskrovou. Naše děti jsou šikovné. Slečna  Jiskrová je alespoň tak vidí. To je dobře, protože  víra  ve schopnosti našich dětí s DS je naprosto nejdůležitějším základem pro to, aby se naše krásné děti  úspěšně rozvíjely.

Zatím, co se větší děti učily, paní Zajíčková  představila budoucí výstavu, která bude instalována k příležitosti  Světového dne Downova syndromu. Poprvé ve Vsetíně uvidí návštěvníci výstavu obrazů pana Šedého a fotografií  pana Buriana.

 

 

  

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

Výstava je uspořádána za jediným účelem: pomoci veřejnosti odhalit a pochopit fakt, že Downův syndrom nijak nesnižuje naše děti, ale že  i ony mají nadání, schopnost vidět krásno, krásu hledat, prožít a předat. Stejně tak,  jako něhu a lásku. Potřebují naši důvěru, laskavost,  ale  také dostatek podnětů k rozvoji osobnosti i nadání. A  náš čas a trpělivost.

 

      

739 324