DOWNŮV SYNDROM              OVEČKA, o.p.s.                  DĚTI Z OVEČKY                 NEJBLIŽŠÍ AKCE               KONTAKT                 ÚVAHY, NÁZORY                NÁVŠTĚVNÍ KNIHA                KRONIKA
Setkání v sobotu 20. listopadu 2011 zahájily Terezka se Zuzkou, zahrály písně na flétnu i klavír.Slečny se střídaly a my jsme slyšeli celkem 10 skladeb. Jinak bylo setkání bylo věnováno tématu  sexuality lidí s DS. Pozvání ke sdílení o tomto tématu přijala PhDr. V. Šedá. Přijela i s Jiřím Šedým. Přivezl nám svůj nový kalendář pro rok 2011. Samozřejmě jsme si povídali i o výchově našich dětí, o nutnosti důsledné výchovy. Na setkání přišla také paní doktorka Míková, která měla terapie ve vedlejší místnosti  se čtyřmi dětmi ze vzdálenějších měst . Po nějaké době jsme mezi sebou přivítali novou rodinu  s chlapečkem. A  nejen to, přišla se nám ukázat i jednoměsíční Magdalenka  Jakobi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oběd tentokrát vařil Štěpán Beran, o děti se staraly sestry s našeho sboru Apoštolské církve, Pavlínka, Jana, Káťa a Romana.   Celé setkání bylo , ostatně jako vždy, srdečné a milé.