Squashový maraton

 

   

 

     DOWNŮV SYNDROM              OVEČKA, o.p.s.                  DĚTI Z OVEČKY                 NEJBLIŽŠÍ AKCE               KONTAKT                 ÚVAHY, NÁZORY                NÁVŠTĚVNÍ KNIHA                KRONIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

                                                     

     

 

 

Je to trochu jako z pohádky,

ale jednoho dne  u nás zvonil  telefon a na druhé straně se ozval sympatický ženský  hlas, který nám nabízel pomoc s osvětou , s tím že si nás paní našla sama a chtěla by pro nás něco udělat.

Zmínila sport, ale že je mistryní světa v raketlonu, jsme se o paní Kubáňové dozvěděli až později.

Protože pan a paní Kubáňovi jsou lidé akce, uspořádali vpodstatě obratem squashový turnaj na Zvonárně v Č. Budějovicích, kde paní Zuzana K. vyzvala zájemce, aby  zkusili hrát proti ní.
Každý uhraný míč "vydělal" Ovečce peníze. Pro mnohé je to nepochopitelné, ale paní Z. hrála s 50 ( !!!) sportovci. Pokud se ptáte, zda ji někdo porazil, tak nikoli. :)                                Během jednotlivých her se vedle tančila zumba: na  obrázku jsme stačili vyfotit Zuzku Jarošů, za ní  ( bohužel dost ukrytá) je její kamarádka, Zuzka Šimerová.  nejspíš jim pohyb dal také oběma zabrat.
Poslední hra patřila "duetu" s manželem, pro diváky byl závěr nanejvýš romantický, jak sami vidíte na fotkách. A pro děti z Ovečky paní Kubáňová doslova vybojovala přes 4 000.-Kč! DĚKUJEME  jménem našich ětí !

 

 

Zuzka přišla s Honzou,  Zuzankou a Jiřinou
"....Poďte dál....!, říká Honza....

Tak toto jsou manželé Kubáňovi s Nikitkou