OVEČKA, o.p.s.

17. ročník "Otevírání Malše"  a  sbírka pro děti  z Ovečky - 2010

 

 

 

 

 

 

17. ročník zahájení vodácké sezony  firmy VOTUS, s.r.o. proběhlo ve slunečnou jarní sobotu 24. dubna. Letošní "Otevírání Malše" se ale majitelé této  firmy, manželé Bláhovi,  rozhodli spojit s veřejnou sbírkou ve prospěch našich dětí s Downovým syndromem. Nelze dost poděkovat za ochotu a pracovitost, s níž se pustili do přípravy a průběhu  celé akce. Nejen, že mimo jiné sami  odpracovali kus práce, ale zapojili též  kromě   nejbližší rodiny mnoho svých skvělých přátel. Poutače a reklamní folii na propagaci sbírky zdarma vyrobila firma DUO REKLAMA.                                       A výtěžek?  Pokryje  skorem celou částku , která je třeba k proškolení dalšího lektora ( Feuersteinova metoda), který bude pečovat o další  děti s Downovým syndromem. 

 

  

Reakce lidí ? Podle slov "VOTUS TÝMU" by se dalo říci, že mladí lidé jsou nakloněni dětem s postižením celkově daleko více, než generace starší.

  SÁRA - sama vyrobila několik set drobných oveček s bonbónkem

         

     DOWNŮV SYNDROM              OVEČKA, o.p.s.                  DĚTI Z OVEČKY                 NEJBLIŽŠÍ AKCE               KONTAKT                     ÚVAHY, NÁZORY                          NÁVŠTĚVNÍ KNIHA            

 

 

 

 

HONZA ( DS )    ANDREJKA                                                             KRISTÝNA   NIKOL