Vánoční dílny se staly již tradicí. Pro Ovečku je "vymyslela " paní Mgr. Irenka Marušincová  s maminkou. Každoročně se scházejí lidé, kteří chtějí  naši práci podpořit.  Výrobky šikovných maminek , ale i některých dětí pak putují do vánočního stánku, který je týden před Vánocemi umístěn na Radničním nádvoří v Budějovicích. Každoročně tak získáváme nemalou částku na naši práci.

Zde konkrétně vidíte  výrobu vánočních ozdob, kdy moderní "fígle" umožní vytvořit starobylou vánoční kouli světe, div se, je dokonce putováním časem i popraskaná !!!! Neuvěřitelně krásné ozdoby je možno zakoupit ve stánku Ovečka na výše zmíněném nádvoří od 15. prosince. Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili, ale i těm, kdo ve stánku prodávají. A děkujeme sboru ASD za možnost, aby se dílny konaly v jejich překrásném prostčedí.

J. Jarošová

 

   

 

     DOWNŮV SYNDROM              OVEČKA, o.p.s.                  DĚTI Z OVEČKY                 NEJBLIŽŠÍ AKCE               KONTAKT                 ÚVAHY, NÁZORY                NÁVŠTĚVNÍ KNIHA                KRONIKA