DOWNŮV SYNDROM             OVEČKA, o.p.s.               DĚTI Z OVEČKY             NEJBLIŽŠÍ AKCE            KONTAKT              ÚVAHY, NÁZORY          NÁVŠTĚVNÍ KNIHA            

                                                                                      

Setkání 11.6.2011

OVEČKA, o.p.s.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

      

739 324

Tak máme za sebou poslední setkání před prázdninami. Tentokrát jsme pro maminky zajistili přednášku paní Mgr. Anny Kejíkové, která je Bobath terapeutkou a logopedkou, soustřeďující se hlavně na správný příjem tekutin a potravy u dětí od narození do 4 let. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a určitě přínosného pro správnou péči o naše děti. Abychom pro tuto část setkání měly klid, o malé děti se nám staraly hodné tety Kristýna, Eva a Bohunka. Za jejich nezištnou pomoc jsme moc vděční.   Větší děti odjely s tatínky na dobrodružnou cestu pohádkovým lesem, kde plnily rozmanité úkoly a na závěr si opekly špekáčky. Počasí nám přálo, tak jsme moc rádi a děkujeme za tuto hezkou akci přátelům z Evangelického sboru. A taky tatínkům, kteří pod svá křídla vzali nejen své vlastní děti. Dohlédli také na to, aby se všichni z lesa vrátili celí.

                                                     

     

Maminky si mezi tím mohly popovídat o svých radostech i starostech, předat zkušenosti atp.

Nakonec jsme se ještě vyfotili se symbolickým šekem na částku 5000,-kč, kterou Ovečce Vsetín,o.s. věnovala stavební firma TM Stav ze Vsetína. Mockrát děkujeme.

Všem  nám i vám přejeme krásné léto, plné odpočinku a pěkných zážitků a těšíme se zase v září na viděnou